Skuteczne zarządzanie sprzedażą internetową – czyli jakie?

Decydując się na podjęcie działań sprzedażowych na rynku e-commerce musisz liczyć się z koniecznością wprowadzenia sprzedaży nie tylko do swojego sklepu internetowego, ale także na zewnętrzne platformy sprzedażowe.

Ruch polegający na przeniesieniu ofert do partnerów biznesowych oferujących możliwość sprzedaży jest wykorzystywany przez wielu przedsiębiorców. Jak jednak wprowadzić skuteczne zarządzanie sprzedażą internetową, aby przynosiła ona zyski i nie generowała konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników?

Optymalizacja procesu sprzedaży za pomocą dostępnych narzędzi

Szukając rozwiązań mających na celu optymalizację prowadzonych działań e-commerce, warto zatrzymać się na dłużej przy platformie Apilo. Apilo, to narzędzie umożliwiające zautomatyzowanie sprzedaży poprzez przejęcie większości działań, do tej pory wykonywanych przez pracownika lub właściciela e-sklepu osobiście. Niewątpliwie dodatkowym atutem systemu jest możliwość integracji działań sklepowych z portalami aukcyjnymi i zewnętrznymi kanałami sprzedaży umożliwiającymi wystawianie swoich przedmiotów. Taki zabieg powoduje, że możesz całkowicie zarządzać prowadzoną sprzedażą i realizacją zamówień z różnych źródeł za pomocą jednego narzędzia, bez konieczności przełączania się między platformami i szukania odpowiednich danych pozostawionych przez konsumenta. 

Zarządzanie sprzedażą internetową z wykorzystaniem narzędzia Apilo pozwala na:

  • Generowanie listów przewozowych
  • Zamawianie kuriera
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji przesyłek
  • Wysyłanie statusów przesyłek do klientów
  • Aktualizacje stanów magazynowych
  • Generowanie faktur dla klienta i firmy
  • Aktualizacje statusów płatności
  • Bieżąca informację klienta o trackingu przesyłki

Platforma Apilo skutecznie automatyzuje podejmowane działania, mające na celu realizację złożonych zamówień. Zdejmuje z ciebie obowiązek utrzymywania kontaktu z klientem, przygotowywania niezbędnej dokumentacji, w tym faktur oraz bieżącego śledzenia ilości produktów w poszczególnych miejscach sprzedażowych. Co więcej, pozwala na obsługę kilku klientów jednocześnie, co niewątpliwie wpływa na zwielokrotnienie zysków – przeczytaj również

Apilo – skuteczna sprzedaż 

Jeżeli chcesz wykorzystać zarządzanie sprzedażą internetową przy pomocy Apilo, masz możliwość wykorzystania 21-dniowego darmowego okresu próbnego. Podczas bezpłatnego testowania narzędzia możesz poznać wszystkie dostępne funkcje i dopasować je do działalności twojej firmy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *